SGK İstanbul İl Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası ve Adresi

Türkiye Cumhuriyeti’nin 81 ilinde ve birçok yerleşim biriminde şubesi bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul SGK il müdürlüğü iletişim telefon numarası ve İstanbul SGK il müdürlüğü adresi gibi tüm iletişim bilgilerini yazımızda sizler için derledik.

İstanbul SGK İl Müdürlüğü, İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunan Fındıklı semtinde bulunmaktadır. Adres tarifi olarak Cihangir Camii yakınlarında bulunan İl Müdürlük binası İstanbul’un en merkezi yerlerinden birisine konumlandırılmıştır. Sizlerde aşağıda vermiş olduğumuz SGK İstanbul İl Müdürlüğü adres bilgileri gibi ulaşım yollarını kullanarak kolay bir şekilde müdürlük binasına ulaşabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu yani SGK İstanbul İl Müdürlüğü’ne giderek genel sağlık sigortası ile ilgili işlemlerinizi, eğer işveren statüsünde iseniz çalışanlarınızın primlerini ödeme işlemlerini, eğer çalışan iseniz ilk işe girdiğiniz tarihten bu yana olan tüm prim durumunuzu yani hizmet döküm belgenizi kolayca SGK İstanbul Müdürlüğü’nden alabilirsiniz.

SGK İstanbul İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

SGK İstanbul İl Müdürlüğü’nün 0212 li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığı ile yapacağınız veya yapmış olduğunuz başvuruların durumu hakkında bilgi alabilir, sigorta ve prim konuları ile ilgili sorularınızı yetkili kişilere sorabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi yine bu İstanbul İl Müdürlüğü telefon hattı aracılığıyla çağrı merkezi çalışanlarına iletebilirsiniz.

SGK İstanbul İl Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0212 243 63 63

SGK İstanbul İl Müdürlüğü Faks Numarası
0212 372 10 00

SGK İstanbul İl Müdürlüğü İletişim Mail Adresi
istanbulsgim@sgk.gov.tr

SGK İstanbul İl Müdürlüğü Adresi Bilgileri (Beyoğlu)

Yazımızda bahsettiğimiz üzere SGK İl Müdürlüğü adresi tam olarak İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunan Fındıklı semtinde  yer almaktadır. Bu müdürlük binasına ulaşım oldukça kolaydır. İl müdürlük binası İstanbul’un en merkezi yerlerinden birisi olduğu için hem toplu taşıma araçlarını kullanarak hem de kendi özel aracınız ile kolayca SGK İstanbul İl Müdürlüğü’ne gidebilirsiniz.

SGK İstanbul İl Müdürlüğü Adresi
Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi No:43 Fındıklı-Beyoğlu/İSTANBUL.
Posta Kodu: 34427

SGK İstanbul İl Müdürlüğü’ne Nasıl Gidilir? (SGK İstanbul İl Müdürlüğü Konumu)

Aşağıda belirtmiş olduğumuz SGK İstanbul İl Müdürlüğü tam konumu aracılığı ile müdürlük binasının tam olarak nerede olduğunu görebilir; haritada bulunan ‘Yol Tarifi’ butonuna tıklayarak özel aracınız ile, yürüyerek veya toplu taşıma araçları ile nasıl gidebileceğiniz hakkında yol tarifleri isteyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap