NVİ | Uşak Ehliyet Randevu Alma

2018 yılında yapılan değişiklikler sonucu Nisan ayından itibaren EGM yani Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan tüm ehliyet çıkartma işlemleri ve randevu işlemleri Nüfus Müdürlüğü yani NVİ bünyesince yapılmaya başlandı. Sizlerde yazımız aracılığıyla dakikalar içinde Uşak Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Uşak Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Uşak Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Uşak Nüfus Müdürlüğü’nden ehliyet randevusu almak için öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz ‘Uşak Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Bağlantıya tıkladığınızda direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirileceksiniz, bu sayfada 3 farklı belge için randevu alabilirsiniz. Ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Uşak Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. NVİ platformu üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Uşak Ehliyet Randevusu Al

Eğer NVİ üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız, NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan randevu alma rehberine erişim sağlayabilirsiniz.

Unutmayınız, Uşak ili içerisinde sadece Uşak Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünden Uşak Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uşak Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ sistemi üzerinden sadece yeni ehliyet randevusu değil Uşak ehliyet yenileme işlemini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi yenilemek istiyorsanız yine NVİ Uşak ehliyet randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi yenileyebilirsiniz.

Uşak Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Uşak İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden sürücü belgesi yani ehliyet randevusu almak için hem NVİ randevu ekranından hem de Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bulunduğunuz ildeki Nüfus Müdürlükler’inden bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Uşak İl ve ilçe Nüfus Müdürlükleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Uşak Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Uşak Ehliyet Randevusu İptal Etme

Almış olduğunuz ehliyet randevularını dilediğiniz gibi iptal etme hakkına sahipsiniz. Uşak ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uşak Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Uşak Ehliyet Randevu Alma

Uşak İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Kurtuluş Mah. Ali Galip Kaya Cad. No:3 Hükümet Konağı 2. Kat Merkez/UŞAK

Uşak İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0276 223 54 75

BANAZ İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü
Adresi: Şehitler Mah. Adnan Menderes Cad. Hükümet Konağı No:8 Banaz /UŞAK
Telefon Numarası: (0276) 315 11 00

EŞME İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü
Adresi: Şehit Ali Bey Mah. Hükümet Cad. No:65 Eşme /UŞAK
Telefon Numarası: (0276) 414 12 37

KARAHALLI İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü
Adresi: Konak Mah. Manisa Sk. No:2 Hükümet Konağı 4.Kat Karahallı /UŞAK
Telefon Numarası: (0276) 517 12 98

ULUBEY İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü
Adresi: Hacıhasan Mah. Hükümet Konağı Zemin Kat Demirci / MANİSA
Telefon Numarası: (0276) 716 11 45

SİVASLI İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü
Adresi: Aşağı Mah. Arıkan Bedük Cad. No:29 Hükümet Konağı Zemin Kat Ulubey /UŞAK
Telefon Numarası: (0276) 618 12 26

Eğer Uşak Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Uşak ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Eşme ehliyet randevu alma, Banaz ehliyet randevu alma, Sivaslı ehliyet randevu alma, Ulubey ehliyet randevu alma, Karahallı ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap