NVİ | İZMİR | Konak Ehliyet Randevu Alma

Sürücü belgelerinin yani halk dilinde ehliyet işlemleri 2018 yılında yapılan düzenleme ile tüm resmi işlemleri Emniyet Genel Müdürlüğü’nden Nüfus Müdürlüğü yani NVİ platformuna taşındı. Sizlerde sitemiz üzerinden sadece saniyeler içinde Konak Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Konak Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Konak Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Konak İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz ‘Konak Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ sisteminin resmi randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. NVİ randevu ekranı sizden yaşadığınız ili seçmenizi isteyecektir. Ardından sol yan sekmede açılan sekmede ‘Konak İlçe Nüfus Müdürlüğü’ seçeneğini seçiniz ve ardından sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Konak Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

İzmir Konak Ehliyet Randevusu Al

Eğer NVİ üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız, NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Unutmayınız, İzmir’de herhangi bir ilçeden randevu alabilirsiniz. İkamet ettiğiniz ilçe ile randevu alacağınız ilçe aynı olması zorunlu değildir.

Konak Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranı üzerinden sadece yeni ehliyet randevusu değil ehliyet değiştirmek için de Konak ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip çipsiz sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Konak ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Konak Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Ehliyet randevunuzu Alo 199 Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi üzerinden de kolayca alabilirsiniz. Eğer ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Konak ilçe Nüfus Müdürlüğü iletişim bilgileri aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Konak Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Konak Ehliyet Randevusu İptal Etme

Herhangi bir sebepten ötürü almış olduğunuz ehliyet randevularını dilediğiniz gibi iptal etme hakkına sahipsiniz. Konak ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Konak İlçe Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Konak Ehliyet Randevu Alma

Konak İlçe Nüfus Müdürlüğü Adresi
İsmet Kaptan Mah.Gazi Bulvarı Serbölük işhanı No:81 K:3 KONAK- İZMİR

Konak İlçe Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0232 445 73 75
0232 483 88 87

Eğer Konak Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Konak ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Alsancak ehliyet randevu alma, Basmane ehliyet randevu alma, Eşrefpaşa ehliyet randevu alma, Gültepe ehliyet randevu alma, Gürçeşme ehliyet randevu alma, Güzelyalı ehliyet randevu alma, Kahramanlar ehliyet randevu alma, Kemeraltı /Konak ehliyet randevu alma, Küçükyalı ehliyet randevu alma, Merkez/Konak ehliyet randevu alma, Pasaport ehliyet randevu alma, Yenişehir ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap