NVİ | İZMİR | Bornova Ehliyet Randevu Alma

Ehliyet yani sürücü belgesi çıkarma işlemlerinin Nisan 2018 itibari ile Nüfus Müdürlükleri tarafından yürütülmeye başlandı. Öncesinde EGM tarafından yürütülen bu işlemler daha kolay ve daha hızlı hale geldi. Ülkemizin güzide illerinden olan İzmir’de Bornova ilçesinde yaşayanlar nasıl ehliyet randevusu alabilir? Sizlerde sitemiz üzerinden sadece saniyeler içinde Bornova Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Bornova Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bornova Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bornova İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz ‘Bornova Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ sisteminin resmi randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Bornova Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

İzmir Bornova Ehliyet Randevusu Al

Eğer NVİ üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız, NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bornova Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Unutulmamalıdır ki faaliyete geçirilen NVİ sistemi ile sadece yeni ehliyet randevusu değil, aynı şekilde ehliyet değiştirmek için Bornova ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip çipsiz sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Bornova ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Bornova Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Ehliyet randevunuzu ALO 199 Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi telefonunu arayarak da kolayca alabilirsiniz. Çağrı merkezini arayıp 1 rakamını tuşladıktan sonra randevunuzu alabilirsiniz. Eğer ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Konak ilçe Nüfus Müdürlüğü iletişim bilgileri aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bornova Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Bornova Ehliyet Randevusu İptal Etme

Herhangi bir sebepten ötürü almış olduğunuz ehliyet randevularını dilediğiniz gibi iptal etme hakkına sahipsiniz. Bornova ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bornova İlçe Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Bornova Ehliyet Randevu Alma

Bornova İlçe Nüfus Müdürlüğü Adresi
Erzene Mah. Kazım Karabekir Cad. No:1 K:1 Hükümet Konağı BORNOVA/İZMİR.

Bornova İlçe Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0232 467 67 51
0232 467 67 52

Eğer Bornova Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Bornova ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap