NVİ | Hakkari Ehliyet Randevu Alma

Hakkari Ehliyet Randevu Nasıl Alınır ?

1 Nisan 2018 tarihine kadar Hakkari Emniyet Müdürlüğü tarafından görülen tüm sürücü belgesi işlemleri yapılan düzenlemeler sonrasında Hakkari Nüfus Müdürlüğü üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden çok kolay bir biçimde Hakkari Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu ve ehliyet yenileme randevusu alabilir; saniyeler içerisinde Hakkari Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Hakkari Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Hakkari Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hakkari Nüfus Müdürlüğü üzerinden sürücü belgesi randevusu almak kolay bir işlemdir. Sürücü belgesi randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Hakkari Ehliyet Randevu Al’ isimli bağlantıya tıklayınız. Sistem sizi kısa süre içerisinde NVİ randevu portalına yönlendirecektir. Açılan randevu ekranı üzerinden ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik ve giriş bilgilerini sisteme girerek Hakkari Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı ve Alo 199 üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Hakkari Ehliyet Randevusu Al

NVİ Hakkari Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu alma hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz sitemizde bulunan NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli rehber aracılığıyla randevu alma konusunda detaylı bilgilere sahip olabilir; kolayca randevunuzu alabilirsiniz.

DİKKAT! Hakkari ilimiz içerisinde sadece Hakkari Merkez ve Şemdinli İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Hakkari Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkari Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu değil kaybolan veya çalınan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Hakkari ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Hakkari ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Hakkari Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Hakkari Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Hakkari İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Hakkari Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Hakkari Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Hakkari ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Hakkari ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Hakkari Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkari Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Hakkari İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Bulak Mahallesi İstiklal Caddesi Yeni Hükümet Konağı No:17/1 -30000 HAKKARİ

Hakkari İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0438) 211 73 21
(0438) 211 61 28

ÇUKURCA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Emirşaban Mah. Cumhuriyet Cad. No:10 30700 CUKURCA
Telefon Numarası: (0438) 511 20 11

ŞEMDİNLİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Moda Mah. Hastane Cad. No:1 30800-ŞEMDİNLİ
Telefon Numarası: (0438) 411 20 54 – 411 20 67

YÜKSEKOVA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: İpek Mah. Cengiz Topel Cad. No:23 30300-YÜKSEKOVA
Telefon Numarası: (0438) 351 40 15

Hakkari Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Hakkari ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Çukurca ehliyet randevu alma, Şemdinli ehliyet randevu alma, Yüksekova ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap