NVİ | Gümüşhane Ehliyet Randevu Alma

1 Nisan 2018 tarihine kadar Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü tarafından görülen tüm sürücü belgesi işlemleri yapılan düzenlemeler sonrasında Gümüşhane Nüfus Müdürlüğü üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden çok kolay bir biçimde Gümüşhane Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu ve ehliyet yenileme randevusu alabilir; saniyeler içerisinde Gümüşhane Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Gümüşhane Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Gümüşhane Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Gümüşhane Nüfus Müdürlüğü üzerinden sürücü belgesi randevusu almak kolay bir işlemdir. Sürücü belgesi randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Gümüşhane Ehliyet Randevu Al’ isimli bağlantıya tıklayınız. Sistem sizi kısa süre içerisinde NVİ randevu portalına yönlendirecektir. Açılan randevu ekranı üzerinden ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik ve giriş bilgilerini sisteme girerek Gümüşhane Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı ve Alo 199 üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Gümüşhane Ehliyet Randevusu Al

NVİ Gümüşhane Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu alma hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz sitemizde bulunan NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli rehber aracılığıyla randevu alma konusunda detaylı bilgilere sahip olabilir; kolayca randevunuzu alabilirsiniz.

DİKKAT! Gümüşhane ilimiz içerisinde sadece Gümüşhane Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Gümüşhane Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüşhane Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu değil kaybolan veya çalınan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Gümüşhane ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Gümüşhane ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Gümüşhane Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Gümüşhane Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Gümüşhane İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Gümüşhane Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Gümüşhane Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Gümüşhane ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Gümüşhane ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Gümüşhane Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüşhane Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Gümüşhane İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Karaer Mahallesi Zafer Caddesi Hükümet Binası 4. kat / Gümüşhane

Gümüşhane İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-456-213 19 29

KELKİT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: İnönü Mah. Sanayi Cad. Hükümet Binası Kat:3 No:35 Kelkit
Telefon Numarası: 0-456-317 37 13

KÖSE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yeni Mahalle Oltan Sungurlu Cad. Belediye İş Hanı Kat:3 N:222 Köse
Telefon Numarası: 0-456-411 51 18

KÜRTÜN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Aşağı Ulu Köy Mah. j.Er. Nevzat Gül Cad. Hükümet Konağı Zemin Kat Kürtün
Telefon Numarası: 0-456-711 63 05

ŞİRAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Tekke Mah. Hükümet Cad. Hükümet Binası Kat:2 No:201 Şiran
Telefon Numarası: 0-456-511 74 27

TORUL İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Tuğrulbey Mah. Atatürk Cad.Hükümet Konağı Kat:2 No:201 Torul
Telefon Numarası: 0-456-611 31 57

Gümüşhane Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Gümüşhane ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Kelkit ehliyet randevu alma, Köse ehliyet randevu alma, Kürtün ehliyet randevu alma, Şiran ehliyet randevu alma, Torul ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap