NVİ | Giresun Ehliyet Randevu Alma

1 Nisan 2018 tarihine dek Giresun Emniyet Müdürlüğü tarafından görülen tüm sürücü belgesi işlemleri yapılan kanun değişiklikleri sonrasında Giresun Nüfus Müdürlüğü tarafından yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden çok kolay bir biçimde Giresun Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu ve ehliyet yenileme randevusu alabilir; saniyeler içerisinde Giresun Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Giresun Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Giresun Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Giresun Nüfus Müdürlüğü üzerinden sürücü belgesi randevusu almak kolay bir işlemdir. Sürücü belgesi randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Giresun Ehliyet Randevu Al’ isimli bağlantıya tıklayınız. Sistem sizi kısa süre içerisinde NVİ randevu portalına yönlendirecektir. Açılan randevu ekranı üzerinden ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik ve giriş bilgilerini sisteme girerek Giresun Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı ve Alo 199 üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Giresun Ehliyet Randevusu Al

NVİ Giresun Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu alma hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz sitemizde bulunan NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli rehber aracılığıyla randevu alma konusunda detaylı bilgilere sahip olabilir; kolayca randevunuzu alabilirsiniz.

DİKKAT! Giresun ilimiz içerisinde sadece Bulancak ve Giresun Merkez İlçe Nüfus Müdürlükleri üzerinden Giresun Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Giresun Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu değil kaybolan veya çalınan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Giresun ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Giresun ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Giresun Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Giresun Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Giresun İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Giresun Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Giresun Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Giresun ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Giresun ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Giresun Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Giresun Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Giresun İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Çıtlakkale Mah. Atatürk Bulvarı Yeni Hükümet Konağı No:115 A Blok Üst Zemin Kat Giresun

Giresun İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-454-215 76 12 – 13

ALUCRA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Mesudiye Mah. Hürriyet cad. Karakol Sk. Özel İdare İş Hanı No: 30 Kat : 1 ALUCRA
Telefon Numarası: 0-454-751 31 35

BULANCAK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Bulancak Mah. Atatürk Cad. No: 14 Hükümet Konağı BULANCAK
Telefon Numarası: 0-454-318 49 17

ÇAMOLUK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kurtuluş Mah. Fatih Cad. No:33/2 Kat:1 Daire : 6 Özel İdare Müdürlüğü Sosyal Tesis Binası ÇAMOLUK
Telefon Numarası: 0-454-781 50 69

ÇANAKÇI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Muzaffer Bilge Cad. Hükümet Konağı Kat : 1 ÇANAKÇI
Telefon Numarası: 0-454-591 33 26

DERELİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cemal Müdür Cad. Hükümet Konağı No: 9/1 DERELİ
Telefon Numarası: 0-454-381 31 75

DOĞANKENT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Sadaklı Mah. Hükümet Cad. No: 7 Kat : 5 DOĞANKENT
Telefon Numarası: 0-454-471 50 60

ESPİYE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı Kat: 2 ESPİYE
Telefon Numarası: 0-454-611 40 58

EYNESİL İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Mehmet Somoncuoğlu Cad. Hükümet Konağı No:30/1 EYNESİL
Telefon Numarası: 0-454-581 30 48

GÖRELE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Salih Sinirlioğlu Cad. No:7 GÖRELE
Telefon Numarası: 0-454-513 66 07

GÜCE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Güce Merkez Mah. Gökçebel Cad. No: 47 Kat: 2 Güce/GİRESUN
Telefon Numarası: (0454) 451 64 16

KEŞAP İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Bozkurt Mah. Hükümet Cad. No: 18 Zemin Kat KEŞAP
Telefon Numarası: (0454) 641 42 26

PİRAZİZ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yeni Mahalle Bahtiyar Aydın Paşa Bulv. No:23/1 PİRAZİZ
Telefon Numarası: 0-454-361 35 50

ŞEBİNKARAHİSAR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Bülbül Mah. Halil Rıfat Paşa Cad. No:12 ŞEBİNKARAHİSAR
Telefon Numarası: 0-454-711 46 80

TİREBOLU İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çarşı Mah. Zübeyde Hanım Cad. Kat : 1 Hükümet Konağı TİREBOLU
Telefon Numarası: 0-454-411 51 67

YAĞLIDERE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Terminal Cad. No:16/2 YAĞLIDERE
Telefon Numarası: 0-454-671 26 11

Giresun Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Giresun ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Alucra ehliyet randevu alma, Bulancak ehliyet randevu alma, Çamoluk ehliyet randevu alma, Çanakçı ehliyet randevu alma, Dereli ehliyet randevu alma, Doğankent ehliyet randevu alma, Espiye ehliyet randevu alma, Eynesil ehliyet randevu alma, Görele ehliyet randevu alma, Güce ehliyet randevu alma, Keşap ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Piraziz ehliyet randevu alma, Şebinkarahisar ehliyet randevu alma, Tirebolu ehliyet randevu alma, Yağlıdere ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap