NVİ | Gaziantep Ehliyet Randevu Alma

1 Nisan 2018 tarihine dek Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından görülen tüm sürücü belgesi işlemleri yapılan kanun değişiklikleri sonrasında Gaziantep Nüfus Müdürlüğü tarafından yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden çok kolay bir biçimde Gaziantep Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu ve ehliyet yenileme randevusu alabilir; saniyeler içerisinde Gaziantep Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Gaziantep Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Gaziantep Nüfus Müdürlüğü üzerinden sürücü belgesi randevusu almak kolay bir işlemdir. Sürücü belgesi randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Gaziantep Ehliyet Randevu Al’ isimli bağlantıya tıklayınız. Sistem sizi kısa süre içerisinde NVİ randevu portalına yönlendirecektir. Açılan randevu ekranı üzerinden ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik ve giriş bilgilerini sisteme girerek Gaziantep Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı ve Alo 199 üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Gaziantep Ehliyet Randevusu Al

NVİ Gaziantep Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu alma hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz sitemizde bulunan NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli rehber aracılığıyla randevu alma konusunda detaylı bilgilere sahip olabilir; kolayca randevunuzu alabilirsiniz.

DİKKAT! Gaziantep ilimiz içerisinde sadece İslahiye, Nizip, Oğzueli, Şahinbey ve Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlükleri üzerinden Gaziantep Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu değil kaybolan veya çalınan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Gaziantep ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Gaziantep ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Gaziantep Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Gaziantep Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Gaziantep İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Gaziantep Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Gaziantep Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Gaziantep ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Gaziantep ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Gaziantep Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Gaziantep İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
İncilipınar Mah.Kıprıs Cad.Valilik Binası Kat. 4 Şehitkamil / GAZİANTEP

Gaziantep İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-342-231 19 19

ARABAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Dumlupınar Mah. Gaziantep Cad. Kaymakamlık Binası Kat:1 Araban
Telefon Numarası: (0342) 611 20 98

İSLAHİYE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. Hükümet Cad. Kaymakamlık Binası Kat:2 İslahiye
Telefon Numarası: (0342) 862 13 42

KARKAMIŞ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Karşıyaka Mah. Hitit Bulvarı Kaymakamlık Binası Kat.1 Karkamış
Telefon Numarası: (0342) 561 23 05

NİZİP İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Fatih Sultan Mah. F.Sultan Mehmet Bulvarı No:1 Kaymakamlık Binası Nizip
Telefon Numarası: (0342) 517 15 01

NURDAĞI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Atatürk Mah. Ata Cad. Kaymakamlık Binası Kat.2 Nurdağı
Telefon Numarası: (0342) 671 34 05

OĞUZELİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Subaşı Mah. Vilayet Cad. Kaymakamlık Binası Kat.1 Oğuzeli
Telefon Numarası: (0342) 571 30 44

ŞAHİNBEY İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kollejtepe Mah. Yeşil Camii Cad. Kaymakamlık Binası Kat.1 Şahinbey
Telefon Numarası: (0342) 232 11 08

ŞEHİTKAMİL İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No:24/A Şehitkamil
Telefon Numarası: (0342) 323 75 45

YAVUZELİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Kaymakamlık Binası Kat.3 Yazuzeli
Telefon Numarası: (0342) 641 11 15

GAZİANTEP ADLİYESİ NÜF. TEMS.
Adresi: Çukur Mah. Hürriyet Cad. Gaziantep Adliye Binası Kat.1 GAZİANTEP
Telefon Numarası: (0342) 220 9403 / 153 / 0342 220 9403 / 153

Gaziantep Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Gaziantep ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Araban ehliyet randevu alma, İslahiye ehliyet randevu alma, Karkamış ehliyet randevu alma, Nizip ehliyet randevu alma, Nurdağı ehliyet randevu alma, Oğuzeli ehliyet randevu alma, Şahinbey ehliyet randevu alma, Şehitkamil ehliyet randevu alma, Yavuzeli ehliyet randevu alma.

 

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap