NVİ | Erzincan Ehliyet Randevu Alma

1 Nisan 2018 tarihinden bu yana Erzincan Emniyet Müdürlüğü üzerinden alınan tüm sürücü belgesi işlemleri Erzincan Nüfus Müdürlüğü tarafından yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden çok kolay bir biçimde Erzincan Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu ve ehliyet yenileme randevusu alabilir; saniyeler içerisinde Erzincan Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Erzincan Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Erzincan Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Erzincan Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak kolay bir işlemdir. Sürücü belgesi randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Erzincan Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Bağlantı sizi kısa süre içerisinde resmi NVİ randevu portalına yönlendirecektir. Açılan randevu ekranı üzerinden ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik ve giriş bilgilerini sisteme girerek Erzincan Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı ve Alo 199 üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Erzincan Ehliyet Randevusu Al

NVİ Erzincan Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu alma hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz sitemizde bulunan NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli rehber aracılığıyla randevu alma konusunda detaylı bilgilere sahip olabilir; kolayca randevunuzu alabilirsiniz.

DİKKAT! Erzincan ilimiz içerisinde sadece Erzincan Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Erzincan Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Erzincan Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Unutmadan söyleyelim ki NVİ randevu portalı üzerinden kaybolan / çalınan ehliyetinizi veya eski tip ehliyetinizi yenilemek için Erzincan ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Erzincan ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Erzincan Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Erzincan Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Erzincan İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Erzincan Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Erzincan Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Erzincan ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilir; tarih ve saat değişikliği yapabilirsiniz. Erzincan ehliyet Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Erzincan ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Erzincan Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Erzincan Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Erzincan İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
İnönü Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi Hükümet Konağı No:73 Pk: 24060 ERZİNCAN

Erzincan İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0446) 212 50 61

Erzincan Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: İnönü Mah. Ömer Parmaksızoğlu Cad. No:5 MERKEZ
Telefon Numarası: (0446) 223 30 17

ÇAYIRLI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Atatürk Mah. Hükümet Cad. Hükümet Konağı No:22 ÇAYIRLI
Telefon Numarası: (0446) 311 20 69 – 311 22 17

İLİÇ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Abdullah Paşa Mah. Hükümet Cad. Özel İdare İşhanı No:3 Pk: 24700 İLİÇ
Telefon Numarası: (0446) 711 29 49

KEMAH İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kemah Çarşı Mah. Kemal Cantürk Cad. No:15 KEMAH
Telefon Numarası: (0446) 511 20 31

KEMALİYE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Dörtyolağzı Mah. Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı No:83 KEMALİYE
Telefon Numarası: (0446) 751 20 71

OTLUKBELİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Şehitler Mah. Hükümet Cad. No:15 OTLUKBELİ
Telefon Numarası: (0446) 361 21 88

REFAHİYE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Camii Şerif Mah. 302. Sk. No:6 REFAHİYE
Telefon Numarası: (0446) 611 26 94 – 611 20 54

TERCAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kazım Karabekir Mah. Kervansaray Cad. No:13 TERCAN
Telefon Numarası: (0446) 441 34 74

ÜZÜMLÜ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çavuşlu Mah. Erzincan Bulvarı Hükümet Konağı No:51 ÜZÜMLÜ
Telefon Numarası: (0446) 411 33 76

Erzincan Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Erzincan ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Çayırlı ehliyet randevu alma, İliç ehliyet randevu alma, Kemah ehliyet randevu alma, Kemaliye ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Otlukbeli ehliyet randevu alma, Refahiye ehliyet randevu alma, Tercan ehliyet randevu alma, Üzümlü ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap