NVİ | Elazığ Ehliyet Randevu Alma

1 Nisan 2018 tarihinden bu yana Elazığ Emniyet Müdürlüğü üzerinden alınan tüm sürücü belgesi işlemleri Elazığ Nüfus Müdürlüğü tarafından yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden çok kolay bir biçimde Elazığ Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu ve ehliyet yenileme randevusu alabilir; saniyeler içerisinde Elazığ Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Elazığ Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Elazığ Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Elazığ Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak kolay bir işlemdir. Sürücü belgesi randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Elazığ Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Bağlantı sizi kısa süre içerisinde resmi NVİ randevu portalına yönlendirecektir. Açılan randevu ekranı üzerinden ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik ve giriş bilgilerini sisteme girerek Elazığ Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı ve Alo 199 üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Elazığ Ehliyet Randevusu Al

NVİ Elazığ Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu alma hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz sitemizde bulunan NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli rehber aracılığıyla randevu alma konusunda detaylı bilgilere sahip olabilir; kolayca randevunuzu alabilirsiniz.

DİKKAT! Elazığ ilimiz içerisinde sadece Elazığ Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Elazığ Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Elazığ Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Unutmadan söyleyelim ki NVİ randevu portalı üzerinden kaybolan / çalınan ehliyetinizi veya eski tip ehliyetinizi yenilemek için Elazığ ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Elazığ ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Elazığ Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Elazığ Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Elazığ İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Elazığ Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Elazığ Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Elazığ ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilir; tarih ve saat değişikliği yapabilirsiniz. Elazığ ehliyet Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Elazığ ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Elazığ Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Elazığ Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Elazığ İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Kültür Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Hükümet Konağı Zemin Kat Elazığ

Elazığ İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-424-236 53 29

AĞIN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat:2 Ağın
Telefon Numarası: (0424) 551 20 26 – 551 20 36

ALACAKAYA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Site Mah. Havuzlu Sk. No:23 Hükümet Konağı Kat:1 Alacakaya
Telefon Numarası: (0424) 481 60 21

ARICAK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Halil Yavuz Mah. Mengüş Mevki Hükümet Konağı Zemin Kat Arıcak
Telefon Numarası: (0424) 771 21 06 – 771 24 20

BASKİL İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. İstasyon Cad. Hükümet Konağı No:3/3 Baskil
Telefon Numarası: (0424) 511 20 31

KARAKOÇAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat:4 Karakoçan
Telefon Numarası: (0424) 711 33 52

KEBAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kallar Mah. Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı Kat:3 Keban
Telefon Numarası: (0424) 571 20 52

KOVANCILAR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çarşıbaşı Mah. İlhami Ertem Cad. Hükümet Konağı Kat:1 Kovancılar
Telefon Numarası: (0424) 611 24 04

MADEN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Camiikebir Mah. Ziyagökalp Cad. Hükümet Konağı Kat:3 Maden
Telefon Numarası: (0424) 441 20 39

PALU İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Numune Mah. Cumhuriyet Bulv. No:4 Zemin Kat Palu
Telefon Numarası: (0424) 651 20 34

SİVRİCE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Gölbaşı Mah. Hükümet Konağı Kat:3 Sivrice
Telefon Numarası: (0424) 411 20 48

Elazığ Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Elazığ ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Ağın ehliyet randevu alma, Alacakaya ehliyet randevu alma, Arıcak ehliyet randevu alma, Baskil ehliyet randevu alma, Karakoçan ehliyet randevu alma, Keban ehliyet randevu alma, Kovancılar ehliyet randevu alma, Maden ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Palu ehliyet randevu alma, Sivrice ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap