NVİ | Edirne Ehliyet Randevu Alma

1 Nisan 2018 tarihine dek Edirne Emniyet Müdürlüğü tarafından görülen tüm sürücü belgesi işlemleri yapılan kanun değişiklikleri sonrasında Edirne Nüfus Müdürlüğü tarafından yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden çok kolay bir biçimde Edirne Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu ve ehliyet yenileme randevusu alabilir; saniyeler içerisinde Edirne Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Edirne Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Edirne Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Edirne Nüfus Müdürlüğü üzerinden sürücü belgesi randevusu almak kolay bir işlemdir. Sürücü belgesi randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Edirne Ehliyet Randevu Al’ isimli bağlantıya tıklayınız. Sistem sizi kısa süre içerisinde NVİ randevu portalına yönlendirecektir. Açılan randevu ekranı üzerinden ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik ve giriş bilgilerini sisteme girerek Edirne Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı ve Alo 199 üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Edirne Ehliyet Randevusu Al

NVİ Edirne Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu alma hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz sitemizde bulunan NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli rehber aracılığıyla randevu alma konusunda detaylı bilgilere sahip olabilir; kolayca randevunuzu alabilirsiniz.

DİKKAT! Edirne ilimiz içerisinde sadece Edirne Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Edirne Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Edirne Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu değil kaybolan veya çalınan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Edirne ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Edirne ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Edirne Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Edirne Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Edirne İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Edirne Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Edirne Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Çanakkele ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Edirne ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Çanakkele Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Edirne Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Edirne İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Hükümet Caddesi Vilayet Binası Zemin Kat 22100 EDİRNE

Edirne İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-284-212 51 10 0 – 284-225 20 26

ENEZ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Gaziömerbey Mah. Milli Egemenlik Cad. No:7 Kat:2 Hükümet Binası p.k: 22700 Enez / EDİRNE
Telefon Numarası: 0-284-811 64 51

HAVSA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Hacı İsa Mah. Fatih Cad. No:180/23 Hükümet Binası p.k:22500 Havsa / EDİRNE
Telefon Numarası: 0284-336 14 40

İPSALA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Saraç İlyas Mah. Belediye Sk. No:1 Kat:3 Hükümet Binası p.k:22400 İpsala / EDİRNE
Telefon Numarası: 0-284-616 11 18

KEŞAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Büyük Cami Mah. Cumhuriyet Meydanı No:15/58 Hükümet Binası p.k:22800 Keşan / EDİRNE
Telefon Numarası: 0-284-714 52 42

LALAPAŞA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. No:13 Kat:2 Hükümet Binası p.k: 22950 Lalapaşa / EDİRNE
Telefon Numarası: 0-284-321 40 16

MERİÇ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Büyük Doğanca Mah. Ahmet Tosun Cad. No:38/37 Kat:3 Hükümet Binası p.k:22600 Meriç
Telefon Numarası: 0-284-415 12 60

SÜLOĞLU İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Salim Omurtak Cad. No:13 Kat:1 Hükümet Binası p.k:22560 Süloğlu / EDİRNE
Telefon Numarası: 0-284-311 42 31

UZUNKÖPRÜ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Halise Hatun Mah. Hükümet aralığı No:3 Kat:1 Hükümet Binası p.k:22200 Uzunköprü
Telefon Numarası: 0-284-513 17 21

Edirne Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Edirne ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Enez ehliyet randevu alma, Havsa ehliyet randevu alma, İpsala ehliyet randevu alma, Keşan ehliyet randevu alma, Lalapaşa ehliyet randevu alma, Meriç ehliyet randevu alma, Süloğlu ehliyet randevu alma, Uzunköprü ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap