NVİ | Düzce Ehliyet Randevu Alma

Vatandaşlar ehliyetlerini Düzce Emniyet Müdürlüğü üzerinden alınmaktaydı. Ancak sistemin yoğunluğu sebebi ile tüm sürücü belgesi alma sistemi değiştirilerek Düzce Nüfus Müdürlüğü kurumuna taşınmıştır. Bu yazımız aracılığıyla Düzce Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevusu ve ehliyet yenileme randevusu alabilir; saniyeler içerisinde Düzce Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Düzce Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Düzce Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Düzce Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ilk kez yeni ehliyet randevusu veya eski tip ehliyeti değiştirmek için ehliyet yenileme randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Düzce Ehliyet Randevu Al’ isimli bağlantıya tıklayınız. Butona tıkladığınızda bağlantı sizi direkt olarak NVİ Randevu alma ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Düzce Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Düzce Ehliyet Randevusu Al

NVİ online randevu portalı üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda yeterli bilgi sahibi değilseniz sizler için özel hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Düzce ilimiz içinde sadece Düzce Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Düzce Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Düzce Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Birçok kişi NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu alınabildiğini sanmıştır ancak durum böyle değildir. Kaybolan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Düzce ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Düzce ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Düzce Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Düzce Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Düzce İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Düzce Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Düzce Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Çanakkele ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Düzce ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Çanakkele Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Düzce Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Düzce İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
CamiKebir Mahallesi İstanbul Caddesi No:45 F Blok DÜZCE

Düzce İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0380) 514 46 47

AKÇAKOCA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yalı Mah. Atatürk Cad. No:8 Akçakoca DÜZCE
Telefon Numarası: (0380) 611 27 30

CUMAYERİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çevrik Mah. Şehir Meydanı No:1 Cumayeri DÜZCE
Telefon Numarası: (0380) 735 31 70

ÇİLİMLİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Ulucami Mah. Düzce Cad. No:8 Çilimli DÜZCE
Telefon Numarası: (0380) 681 52 69

GÖLYAKA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: İmamlar Mah. Cumhuriyet Cad. Atatürk Sk. No:2 Gölyaka DÜZCE
Telefon Numarası: (0380) 711 44 28

GÜMÜŞOVA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yenimahalle Hürriyet Cad. No:164 Gümüşova DÜZCE
Telefon Numarası: (0380) 731 24 58

KAYNAŞLI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Kültür Cad. No:1 Kaynaşlı DÜZCE
Telefon Numarası: (0380) 544 43 14

YIĞILCA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Atatürk Mah. Milli Egemenlik Caddesi No:7 Yığılca DÜZCE
Telefon Numarası: (0380) 651 40 66

Düzce Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Düzce ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Akçakoca ehliyet randevu alma, Cumayeri ehliyet randevu alma, Çilimli ehliyet randevu alma, Gölyaka ehliyet randevu alma, Gümüşova ehliyet randevu alma, Kaynaşlı ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Yığılca ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap