NVİ | Çorum Ehliyet Randevu Alma

Çorum Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan tüm ehliyet çıkartma ve ehliyet yenileme işlemleri, yapılan kanun düzenlemeleri sonucunda sistem tamamen değiştirilerek Çorum Nüfus Müdürlüğü tarafından verilmeye başlanmıştır. NVİ üzerinden ehliyet randevusu almak gayet basit bir işlemdir. Sizlerde sitemiz üzerinden saniyeler içerisinde Çorum Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Çorum Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Çorum Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çorum Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden yeni ehliyet randevusu veya ehliyet yenileme randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Çorum Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Butona tıkladığınızda bağlantı sizi direkt olarak NVİ Randevu alma ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Çorum Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Çorum Ehliyet Randevusu Al

NVİ online randevu portalı üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda yeterli bilgi sahibi değilseniz sizler için özel hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Çorum ilimiz içinde sadece Çorum Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Çorum Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çorum Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Birçok kişi NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu alınabildiğini sanmıştır ancak durum böyle değildir. Kaybolan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Çorum ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Çorum ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Çorum Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Çorum Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Çorum İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Çorum Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Çorum Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Çanakkele ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Çorum ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Çanakkele Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çorum Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Çorum İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Cevatpaşa Mahallesi Kayserili Ahmet Paşa Caddesi No:26 Hükümet Konağı P.K:17100

Çorum İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-286-217 44 91

SUNGURLU İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Sunguroğlu Mah. Çorum Cad. No:4 Sungurlu/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-311 82 58

UĞURLUDAĞ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yeni Cami Mah. Cumhuriyet Cad. No:56 Uğurludağ/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-361 22 41

BAYAT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yenimahalle Beyazıt Cad. Hükümet konağı No:7 Bayat/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-381 32 13

ALACA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Denizhan Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:2 Alaca/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-411 24 86

BOĞAZKALE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çarşı Mah. Sungurlu Cad. No:21 Boğazkale/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-452 20 69

MECİTÖZÜ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Tutluk Mah. Şehit Mustafa Eker Cad. Özel İdare İşhanı No:1 Mecitözü/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-461 23 17

ORTAKÖY İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Bahçelievler Mah. Celal Bayar Cad. No:1 Ortaköy/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-491 40 37

İSKİLİP İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yenicami Mah. Akşemseddin Cad. No:38 İskilip/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-511 84 44

OĞUZLAR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çeşme Mah. Avrensel Cad. No:44 Oğuzlar/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-561 72 52

OSMANCIK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yeni Mah. Sadri Turan Cad. No:39 Osmancık/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-611 42 85

KARGI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Orta Mah. Sakız Sk. 7 B/7B-2 Kargı/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-651 21 47

DODURGA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Esentepe Mah. Yunus Emre Bulvarı No:15 Dodurga/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-711 60 20

LAÇİN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Bahçelievler Mah. Beyazıt Cad. No:6 Laçin/ÇORUM
Telefon Numarası: 0-364-745 51 70

Çorum Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Çorum ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Alaca ehliyet randevu alma, Bayat ehliyet randevu alma, Boğazkale ehliyet randevu alma, Dodurga ehliyet randevu alma, İskilip ehliyet randevu alma, Kargı ehliyet randevu alma, Laçin ehliyet randevu alma, Mecitözü ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Oğuzlar ehliyet randevu alma, Ortaköy ehliyet randevu alma, Osmancık ehliyet randevu alma, Sungurlu ehliyet randevu alma, Uğurludağ ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap