NVİ | Çanakkale Ehliyet Randevu Alma

1 Nisan 2018 tarihine kadar Çanakkale Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılmakta olan tüm ehliyet işlemleri, emniyet müdürlüklerinde oluşan yoğunluk ve sistem takipsizliği sonucu Çanakkale Nüfus Müdürlüğü üzerinden verilmeye başlanmıştır. NVİ üzerinden ehliyet randevusu almak gayet basit bir işlemdir. Sizlerde sitemiz üzerinden saniyeler içerisinde Çanakkale Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Çanakkale Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Çanakkale Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Çanakkale Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden yeni ehliyet randevusu veya ehliyet yenileme randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Çanakkale Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Butona tıkladığınızda bağlantı sizi direkt olarak NVİ Randevu alma ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Çanakkale Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Çanakkale Ehliyet Randevusu Al

NVİ online randevu portalı üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda yeterli bilgi sahibi değilseniz sizler için özel hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Çanakkale ilimiz içinde sadece Çanakkale Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Çanakkale Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çanakkale Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Birçok kişi NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu alınabildiğini sanmıştır ancak durum böyle değildir. Kaybolan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Çanakkale ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Çanakkale ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Çanakkale Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Çanakkale Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Çanakkale İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Çanakkale Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Çanakkale Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ Çanakkele ehliyet randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Çanakkale ehliyet randevusu iptal etme işlemi için aşağıda bulunan Çanakkele Ehliyet Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Çanakkale Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Çanakkale İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Cevatpaşa Mahallesi Kayserili Ahmet Paşa Caddesi No:26 Hükümet Konağı P.K:17100

Çanakkale İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-286-217 44 91

BİGA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No:1 Biga Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-316 01 38

ÇAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. Çanakkale Cad. No:3 Hükümet Konağı P.K:17400 Çan Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-416 13 31

YENİCE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yeni Mahalle Caddesi No: 12/2 Yenice Çanakkale
Telefon Numarası: (0286) 474 31 20

LAPSEKİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:6 Hükümet Konağı P.K:17800 Lapseki Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-512 41 64

GELİBOLU İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Celal Nuri İleri Caddesi P.K:17500 Gelibolu Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-566 15 51

EZİNE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. 22 Eylül Cad. Hükümet Konağı P.K:17600 Ezine Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-618 28 02

BOZCAADA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Alaybey Mah. Kumkuyu Mevki No:1/1 Hükümet Konağı P.K:17680 Bozcaada Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-697 81 04

AYVACIK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Ümmühan Mah. Tok Cad. No:23 P.K:17860 Ayvacık Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-712 10 92

BAYRAMİÇ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çamicedit Mah. Kıbrıs Cad. No:3 Hükümet Konağı P.K:17700 Bayramiç Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-773 60 00

ECEABAT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Meydanı No:22/2 P.K:17900 Eceabat Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-814 10 34

GÖKÇEADA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Fatih Mah. İnönü Cad. No:42 Hükümet Konağı P.K:17760 Gökçeada Çanakkale
Telefon Numarası: 0-286-887 20 15

ECEABAT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Meydanı No:22/2 P.K:17900 Eceabat Çanakkale
Telefon Numarası: (0286) 814 10 34

Çanakkale Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Çanakkale ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Ayvacık ehliyet randevu alma, Bayramiç ehliyet randevu alma, Biga ehliyet randevu alma, Bozcaada ehliyet randevu alma, Çan ehliyet randevu alma, Eceabat ehliyet randevu alma, Ezine ehliyet randevu alma, Gelibolu ehliyet randevu alma, Gökçeada ehliyet randevu alma, Lapseki ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Yenice ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap