NVİ | Burdur Ehliyet Randevu Alma

Öncesinde Burdur Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen ehliyet işlemleri, yapılan kanun düzenlemeleri sonucu Burdur Nüfus Müdürlüğü üzerinden vatandaşlara tahsis edilmektedir. Ehliyet randevusu almak gayet basit bir işlemdir. Sizlerde sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Burdur Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Burdur Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Burdur Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Burdur Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden yeni ehliyet randevusu veya ehliyet yenileme randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Burdur Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Butona tıkladığınızda bağlantı sizi direkt olarak NVİ Randevu alma ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Burdur Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Burdur Ehliyet Randevusu Al

NVİ online randevu portalı üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda yeterli bilgi sahibi değilseniz sizler için özel hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Burdur ilimiz içinde sadece Burdur Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Burdur Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Burdur Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Birçok kişi NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu alınabildiğini sanmıştır ancak durum böyle değildir. Kaybolan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Burdur ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Burdur ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Burdur Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Burdur Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Burdur İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Burdur Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Burdur Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu hangi sebeple olursa olsun kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Burdur ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Burdur Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Burdur İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Burç Mahallesi Taksi Sokak No:2 BURDUR

Burdur İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-248-233 90 44

BUCAK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Konak Mah. Yahya Kemal Cad. No:23/2 Bucak
Telefon Numarası: 0-248-325 20 97

GÖLHİSAR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Fatih Mah. Cumhuriyet Cad. No.220/2 Gölhisar
Telefon Numarası: 0-248-411 31 14

ÇAVDIR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Menevşelik Mah. Burdur Cad. Eğitim Sk. No.2 Çavdır
Telefon Numarası: 0-248-427 12 62

TEFENNİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yenice Mah. Cumhuriyet Küme Evleri No:18/104 Tefenni
Telefon Numarası: 0-248-491 20 53

KEMER İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Konak Mah. Cumhuriyet Cad. No:17/2 Kemer
Telefon Numarası: 0-248-511 22 39

ALTINYAYLA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Heybeli Mah. Sadettin Yücel Cad. No:84 Altınyayla
Telefon Numarası: 0-248-521 25 07

KARAMANLI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Pazar Mah. Cumhuriyet Cad. No.1/201-202 Karamanlı
Telefon Numarası: 0-248-531 39 93

YEŞİLOVA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Hükümet Cad. No:3 Yeşilova
Telefon Numarası: 0-248-618 11 93

ÇELTİKÇİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Konak Mah. Hükümet Konağı No:19 Çeltikçi
Telefon Numarası: 0-248-711 22 52

AĞLASUN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çınar Mah. Atatürk Cad. No:11/3 Ağlasun
Telefon Numarası: 0-248-731 25 59

Eğer Burdur Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Burdur ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Ağlasun ehliyet randevu alma, Altınyayla ehliyet randevu alma, Bucak ehliyet randevu alma, Çavdır ehliyet randevu alma, Çeltikçi ehliyet randevu alma, Gölhisar ehliyet randevu alma, Karamanlı ehliyet randevu alma, Kemer ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Tefenni ehliyet randevu alma, Yeşilov ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap