NVİ | Bolu Ehliyet Randevu Alma

2018 yılının Nisan ayına kadar Bolu Emniyet Müdürlüğü tarafından alınan sürücü belgesi yapılan düzenlemeler sonucu Bolu Nüfus Müdürlüğü tarafından vatandaşlara tahsis edilmektedir. Ehliyet randevusu almak gayet basit bir işlemdir. Sizlerde sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Bolu Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Bolu Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bolu Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bolu Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden yeni ehliyet randevusu veya ehliyet yenileme randevusu almak için aşağıda belirtmiş olduğumuz ‘Bolu Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Butona tıkladığınızda bağlantı sizi direkt olarak NVİ Randevu alma ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Bolu Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Bolu Ehliyet Randevusu Al

NVİ randevu ekranı üzerinden ehliyet randevusu alma hususunda yeterli bilgi sahibi değilseniz sizler için özel hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Bolu ilimiz içinde sadece Bolu Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Bolu Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bolu Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Birçok kişi NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu alınabildiğini sanmıştır ancak durum böyle değildir. Kaybolan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Bolu ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Bolu ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Bolu Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Bolu Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Bolu İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Bolu Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Bolu Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu hangi sebeple olursa olsun kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Bolu ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bolu Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Bolu İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Tabaklar Mah.İzzet Baysal cad.No:2 BOLU

Bolu İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-374-212 65 96

DÖRTDİVAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çavuşlar mah.Cumhuriyet Cad.No:1 Hükümet Konağı Kat:1 DÖRTDİVAN
Telefon Numarası: 0-374-331 45 16

GEREDE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Seviller Mah. Sakarya Cad. No:43 14900 GEREDE
Telefon Numarası: 0-374-311 62 60 – 0-374 69 64

GÖYNÜK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Sofuali Mah. Gürcüler Çayırı Sk. No:20 GÖYNÜK
Telefon Numarası: 0-374-451 61 98

KIBRISCIK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Karadoğan Mah.Bolu Cad. No:1 Hükümet Konağı KIBRISCIK
Telefon Numarası: 0-374-441 20 46

MENGEN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Türkbeyli Mah. Hükümet Cad. No:2 MENGEN
Telefon Numarası: 0-374-356 19 82

MUDURNU İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kaygana Mah. Bolu Cad.Hükümet Konağı No:2 Kat:2 14800 MUDURNU
Telefon Numarası: 0-374-421 31 09

SEBEN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çarşı Mah. İsmetpaşa Cad. No:14 14750 SEBEN
Telefon Numarası: 0-374-411 30 86

YENİÇAĞA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Asilbey Mah. Hükümet Meydanı No:3 YENİÇAĞA
Telefon Numarası: 0-374-341 30 19

Eğer Bolu Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Bolu ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Dörtdivan ehliyet randevu alma, Gerede ehliyet randevu alma, Göynük ehliyet randevu alma, Kıbrıscık ehliyet randevu alma, Mengen ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Mudurnu ehliyet randevu alma, Seben ehliyet randevu alma, Yeniçağa ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap