NVİ | Bitlis Ehliyet Randevu Alma

Daha öncesinde Emniyet Müdürlüğü tarafından vatandaşlara verilen sürücü belgesi işlemleri Nisan 2018 tarihi itibari ile Nüfus Müdürlüğü yani NVİ platformundan verilmeye başlandı. Sistemin düzensizliği ve yoğunluğu sebepleriyle değişen bu sistemde birçok iyileştirme yapıldı. Sizlerde sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Bitlis Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Bitlis Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bitlis Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bitlis Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için aşağıda belirtmiş olduğumuz ‘Bitlis Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Bitlis Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Bitlis Ehliyet Randevusu Al

NVİ randevu ekranı üzerinden ehliyet randevusu alma hususunda yeterli bilgi sahibi değilseniz sizler için özel hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Bitlis ilimiz içinde sadece Bitlis Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Bitlis Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bitlis Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Birçok kişi NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu alınabildiğini sanmıştır ancak durum böyle değildir. Kaybolan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Bitlis ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Bitlis ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Bitlis Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Bitlis Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Bitlis İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Bitlis Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Bitlis Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Bitlis ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bitlis Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Bitlis İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Hüsrevpaşa Mahallesi İl Jandarma Komutanlığı Karşısı Yeni Valilik Binası Alt Zemin Kat Merkez / BİTLİS

Bitlis İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0434) 226 62 09

ADİLCEVAZ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Orta Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:63 Hükümet Konağı Adilcevaz / BİTLİS
Telefon Numarası: (0434) 311 21 82 – (0434) 311 31 41

AHLAT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Erkizan Mah. Mazlumiye Gül Cad. No:315 Hükümet Konağı Kat:1 Ahlat / BİTLİS
Telefon Numarası: (0434) 412 40 49 – (0434) 412 55 15

GÜROYMAK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Bağlar Mah. Muş Bulv. No:66/303 Hükümet Konağı Kat:4 Güroymak / BİTLİS
Telefon Numarası: (0434) 511 23 24

HİZAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yenikent Mah. Hükümet Cad. No:106/B Hükümet Konağı Kat:3 Hizan / BİTLİS
Telefon Numarası: (0434) 611 13 86

MUTKİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Pınarbaşı Mah. Şehit Anıt Sk. No:11 Hükümet Konağı Kat:2 Mutki / BİTLİS
Telefon Numarası: (0434) 711 20 36

TATVAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Tuğ Mah. Cumhuriyet Cad. No: 150/1 Hükümet Konağı Tatvan / BİTLİS
Telefon Numarası: (0434) 827 77 63 – (0434) 827 50 09

Eğer Bitlis Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Bitlis ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Adilcevaz ehliyet randevu alma, Ahlat ehliyet randevu alma, Güroymak ehliyet randevu alma, Hizan ehliyet randevu alma, Mutki ehliyet randevu alma, Tatvan ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap