NVİ | Bingöl Ehliyet Randevu Alma

Daha öncesinde Emniyet Müdürlüğü tarafından vatandaşlara verilen sürücü belgesi işlemleri Nisan 2018 tarihi itibari ile Nüfus Müdürlüğü yani NVİ platformundan verilmeye başlandı. Sistemin düzensizliği ve yoğunluğu sebepleriyle değişen bu sistemde birçok iyileştirme yapıldı. Sizlerde sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Bingöl Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Bingöl Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bingöl Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bingöl Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için aşağıda belirtmiş olduğumuz ‘Bingöl Ehliyet Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Bingöl Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Bingöl Ehliyet Randevusu Al

NVİ randevu ekranı üzerinden ehliyet randevusu alma hususunda yeterli bilgi sahibi değilseniz sizler için özel hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Bingöl ilimiz içinde sadece Bingöl Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Bingöl Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bingöl Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Birçok kişi NVİ randevu ekranından sadece yeni ehliyet randevusu alınabildiğini sanmıştır ancak durum böyle değildir. Kaybolan ehliyetinizi tekrar çıkartmak veya eski ehliyet kartınızı yenilemek için Bingöl ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Bingöl ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Bingöl Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Bingöl Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Bingöl İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Bingöl Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Bingöl Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu hangi sebeple olursa olsun kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Bingöl ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bingöl Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Bingöl İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Yenişehir Mah. İnönü Cad. Hükümet Konağı Binası Üst Zemin kat 12090 / BİNGÖL

Bingöl İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-426-213 12 37

ADAKLI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı Binası kat:3 No:49 ADAKLI
Telefon Numarası: 0-426-611 23 85

GENÇ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı Binası kat:2 No:6 GENÇ
Telefon Numarası: 0-426-411 30 55

KARLIOVA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kanireş Mah.Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı No:46 KARLIOVA
Telefon Numarası: 0-426-511 20 59

KİĞI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yenişehir Mah.Cumhuriyet Cad. Hükümet konağı Binası No:38 KİĞI
Telefon Numarası: 0-426-311 25 90

SOLHAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Halimepınar Mah. Ebubekir Efendi Cad. 215. Sk. Hükümet Konağı Binası Zemin Kat: No:26/6
Telefon Numarası: 0-426-711 28 63

YAYLADERE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Nuri Öz Altın Mah. Lise Cad. Hükümet Konağı No:3 YAYLADERE
Telefon Numarası: 0-426-341 22 31

YEDİSU İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Atatürk Sk. Hükümet Konağı Binası Kat:1 No:3/A YEDİSU
Telefon Numarası: 0-426-371 71 29

Eğer Bingöl Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Bingöl ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Adaklı ehliyet randevu alma, Genç ehliyet randevu alma, Karlıova ehliyet randevu alma, Kiğı ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Solhan ehliyet randevu alma, Yayladere ehliyet randevu alma, Yedisu ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap