NVİ | Bilecik Ehliyet Randevu Alma

2018 yılına kadar Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan tüm sürücü belgesi işlemleri yapılan düzenlemeler sonucu Nüfus Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Sizlerde yazımızı okuyarak dakikalar içerisinde Bilecik Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Bilecik Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bilecik Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bilecik Nüfus Müdürlüğü’ne entegre edilmiş randevu sistemi bulunmamaktadır. Bu yüzden ehliyet çıkartma, ehliyet yenileme, ehliyet değiştirme vb. gibi tüm işlemleri randevu almadan Bilecik İl Nüfus Müdürlüğü’ne giderek yapabilirsiniz. Bu yüzden şuanlık Bilecik Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

Eğer NVİ üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız, NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bilecik Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Bahsettiğimiz gibi şuan itibari ile Bilecik ilimizde randevu sistemi aktif olmadığı için Bilecik ehliyet yenileme randevu alma işlemini de gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Eski tip çipsiz sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine Bilecik Nüfus Müdürlüğü’ne giderek ehliyet yenileme işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilecik Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Sürücü belgesi yani ehliyet randevusu almak için üzgünüz ki telefon yolunu kullanamazsınız. Tüm ehliyet işlemlerini Nüfus Müdürlüğü’ne direkt giderek halledebilirsiniz. Eğer ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Bilecik İl ve ilçe Nüfus Müdürlükleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Bilecik Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
Telefon üzerinden ehliyet randevusu alınamamaktadır.

Bilecik Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Bilecik ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilecik Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Bilecik İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Cumhuriyet Mah. Zafer Sok. No:2 BİLECİK

Bilecik İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0228) 212 19 53

BOZÜYÜK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kasımpaşa Mah. İsmet İnönü Cad. Hükümet Konağı No:25 Posta kodu :11300
Telefon Numarası: 0228-314 54

GÖLPAZARI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: İstiklal Mah. Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı No:95 Posta kodu :11700
Telefon Numarası: 0228-411 31 77

İNHİSAR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Zafer Mah. Atatürk Cad. Hükümet Konağı No:1 Posta kodu :11640
Telefon Numarası: 0228-371 21 12

OSMANELİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Camikebir Mah. İstasyon Cad. Hükümet Konağı No:36 Posta kodu :11500
Telefon Numarası: 0228-461 64 40

PAZARYERİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çarşı Mah. Bursa Cad. Hükümet Konağı No: 14/15 Posta kodu :11800
0228-381 20 86

SÖĞÜT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kayhan Mah. Ertuğrulgazi Cad. Hükümet Konağı No:2 Posta kodu :11600
Telefon Numarası: 0228-361 31 43

YENİPAZAR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Zafer Mah. Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı No:16/3 Posta kodu :11780
Telefon Numarası: 0228-431 22 17

Eğer Bilecik Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Bilecik ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Pazaryeri ehliyet randevu alma, Osmaneli ehliyet randevu alma, Söğüt ehliyet randevu alma, Yenipazar ehliyet randevu alma, inhisar ehliyet randevu alma, Bozüyük ehliyet randevu alma, Gölpazarı ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap