NVİ | Bayburt Ehliyet Randevu Alma

Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen tüm sürücü belgesi işlemleri 1 Nisan 2018 tarihinde yapılan düzenlemeler sonucunda Nüfus Müdürlüğü tarafından yürütülmeye başlandı. Sizlerde sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Bayburt Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Bayburt Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bayburt Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bayburt Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Bayburt Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Bayburt Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Bayburt Ehliyet Randevusu Al

İnternet üzerinden ehliyet randevusu alma hususunda yeterli bilgi sahibi değilseniz sizler için özel hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma isimli içeriğimizden NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Bayburt ilimiz içerisinde sadece Bayburt Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Bayburt Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bayburt Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranından sadece ilk kez sürücü belgesi alma randevusu değil ehliyeti kaybolanlar veya ehliyetini çipli kimlikle değiştirmek isteyenler için Bayburt ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Bayburt ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Bayburt Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Bayburt Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Bayburt İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Bayburt Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Bayburt Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden aldığınız ehliyet randevunuzu hangi sebeple olursa olsun kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Bayburt ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bayburt Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Bayburt İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Şeyhhayran Mahallesi Osman Okutmuş Caddesi Valilik Ek Hizmet Binası No:7- Kat:3 BAYBURT

Bayburt İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0458) 211 40 63

AYDINTEPE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Ahmet Yesevi Mah. Çaykara Cad. No:1 Kat:2 Aydıntepe / BAYBURT
Telefon Numarası: (0458) 311 42 20

DEMİRÖZÜ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Şirin Mah. Dr. Ülkü Güney Cad. No:53 Demirözü / BAYBURT
Telefon Numarası: (0458) 411 67 29

Eğer Bayburt Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Bayburt ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Demirözü ehliyet randevu alma, Aydıntepe ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap