NVİ | Batman Ehliyet Randevu Alma

Vatandaşların sürücü belgesi işlemlerine hızlı ve kolay erişilebilir olmamasından kaynaklı şikayetçi olmasından dolayı Nisan 2018 tarihinden bu yana Nüfus Müdürlüğü tüm ehliyet çıkartma işlemlerinin üstlenmiştir. Sizlerde yazımızı okuyarak Batman Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Batman Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Batman Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Batman Merkez İl Nüfus Müdürlüğü ve Kozluk İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Batman Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Batman Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Batman Ehliyet Randevusu Al

Sürücü belgesi işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Batman ilimiz içerisinde sadece Batman Merkez ve Kozluk İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Batman Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Batman Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Paylaşmış olduğumuz NVİ ekranından sadece yeni ehliyet alma randevusunu değil ehliyet yenilemek için Batman ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Batman ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Batman Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Batman Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Batman İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Batman Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Batman Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Batman ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Batman Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Batman İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Batman Valiliği Hükümet Konağı Kültür Mah. Av. Zekeriya Aydın Cad. A Blok Zemin Kat BATMAN

Batman İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0488) 213 27 54

BEŞİRİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Behrem Yoğun Mah. Diyarbakır Cad. Hükümet Konağı No:37/3 Beşiri / BATMAN
Telefon Numarası: (0488) 311 20 80

GERCÜŞ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Bağlarbaşı Mah. Kazım Koyuncu Bulvarı Hükümet Konağı No:3 Gerçüş / BATMAN
Telefon Numarası: (0488) 341 20 47

HASANKEYF İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Batman Merkez Kesmeköprü Köyü 101.Cad. Hükümet Konağı Sitesi Kat:3 Hasankeyf / BATMAN
Telefon Numarası: (0488) 381 20 63

KOZLUK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Komado Mah. Çetin Emeç Cad. Hükümet Konağı No:210/4 Kozluk / BATMAN
Telefon Numarası: (0488) 411 20 68

SASON İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yaylatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı No:67 Sason / BATMAN
Telefon Numarası: (0488) 461 21 56

Eğer Batman Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Batman ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Gercüş ehliyet randevu alma, Hasankeyf ehliyet randevu alma, Kozluk ehliyet randevu alma, Sason ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap