NVİ | Bartın Ehliyet Randevu Alma

2018 yılından itibaren tüm sürücü belgesi işlemleri Nüfus Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Daha öncesinde Emniyet Müdürlüğü tarafından işletilen sistem tamamen değiştirilerek vatandaşların memnuniyetine dayalı bir sistem olmuştur. Sizlerde sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Bartın Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Bartın Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bartın Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bartın Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Bartın Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Bartın Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü resmi websitesi olan NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Bartın Ehliyet Randevusu Al

Sürücü belgesi işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

DİKKAT! Bartın ilimiz içerisinde sadece Bartın Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Bartın Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bartın Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Randevu alma sayfasından sadece yeni ehliyet randevusu değil aynı zamanda eski tip ehliyetleriniz için Bartın ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Bartın ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Bartın Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Bartın Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yapmak için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Bartın İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Bartın Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Bartın Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Bartın ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bartın Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Bartın İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Çarşı Mah. İnönü Cad. Milli İrade Meydanı No:1 Hükümet Konağı Zemin Kat ARTVİN

Bartın İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0466) 212 13 52

AMASRA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kum Mah. Hamam Sk. No:6/10 Amasra Bartın
Telefon Numarası: 0-378-315 39 29

KURUCAŞİLE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Liman Mah. Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kat:3 Kurucaşile
Telefon Numarası: 0-378-518 10 45

ULUS İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kaldırım Mah. Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kat:2 No:3 Ulus
Telefon Numarası: 0-378-416 11 61

Eğer Bartın Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Bartın ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Kurucaşile ehliyet randevu alma, Ulus ehliyet randevu alma, Amasra ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap