NVİ | Artvin Ehliyet Randevu Alma

Ehliyet yani sürücü belgesi niteliklerinin artması ve sistem üzerinde aşırı yoğunluk yaşanması sebebiyle Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan tüm ehliyet işlemleri Nüfus Müdürlükleri tarafından yapılmaya başlanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Artvin Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Artvin Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Artvin Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Artvin Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için aşağıda bulunan ‘Artvin Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Artvin Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Artvin Ehliyet Randevusu Al

Sürücü belgesi işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Artvin ilimiz içerisinde sadece Artvin Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Artvin Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Artvin Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranı üzerinden vatandaşlar sadece yeni ehliyetler için randevu işlemi değil, aynı şekilde ehliyet değiştirmek için Artvin ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirler. Eski tip ehliyete sahipseniz, sürücü belgenizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Artvin ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Artvin Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Artvin Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yürütmek için sadece internet üzerinden değil NVİ’ nin resmi çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Artvin İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Artvin Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Artvin Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Artvin ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Artvin Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Artvin Ehliyet Randevu Alma

Artvin İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Çarşı Mah. İnönü Cad. Milli İrade Meydanı No:1 Hükümet Konağı Zemin Kat ARTVİN

Artvin İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0466) 212 13 52

ARDANUÇ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Hükümet cad. Hükümet Konağı Ardanuç / ARTVİN
Telefon Numarası: (0466) 611 20 37

ARHAVİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Musazade Mah. Atatürk Bulv. No:35 Hükümet Konağı Kat:2 Arhavi / ARTVİN
Telefon Numarası: (0466) 312 39 60

BORÇKA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Gündoğdu Mah. Hükümet Konağı Kat:3 Borçka / ARTVİN
Telefon Numarası: (0466) 415 11 56

HOPA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Kuledibi Mah. Turgay Ciner cad. Hükümet Konağı No:4 Kat:3 Hopa / ARTVİN
Telefon Numarası: (0466) 351 36 28

MURGUL İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Küre Mahallesi Orman İşletme Cad. No:12 DAİRE : 101 Murgul / ARTVİN
Telefon Numarası: (0466) 711 35 08

ŞAVŞAT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yeniköy Mah. Osmangazi Sk. Hükümet Konağı No:2 Kat:1 Şavşat / ARTVİN
Telefon Numarası: (0466) 517 10 88

YUSUFELİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Mustafa Kemal Paşa Cad. Hükümet Konağı Kat:2 Yusufeli / ARTVİN
Telefon Numarası: (0466) 811 20 61

Eğer Artvin Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Artvin ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Çıldır ehliyet randevu alma, Damal ehliyet randevu alma, Göle ehliyet randevu alma, Hanak ehliyet randevu alma, Posof ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap