NVİ | Ardahan Ehliyet Randevu Alma

1 Nisan 2018 tarihinden bu yana tüm ehliyet ile ilgili işlemler EGM çatısı altından Nüfus Müdürlüğü çatısına toplanmıştır. Sizlerde sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Ardahan Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Ardahan Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ardahan Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ardahan Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için ilk aşama olarak aşağıda vermiş olduğumuz ‘Ardahan Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Ardahan Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Ardahan Ehliyet Randevusu Al

Sürücü belgesi işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Ardahan ilimiz içerisinde sadece Ardahan Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Ardahan Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ardahan Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranı üzerinden vatandaşlar sadece yeni ehliyetler için randevu işlemi değil, aynı şekilde ehliyet değiştirmek için Ardahan ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip çipsiz sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Ardahan ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Ardahan Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Ardahan Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet işlemlerinizi yürütmek için sadece internet üzerinden değil çağrı merkezi üzerinden de randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Ardahan İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Ardahan Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Ardahan Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Ardahan ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ardahan Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Ardahan Ehliyet Randevu Alma

Ardahan İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Sanayi Mahallesi 2 Bulvar No:47 Valilik 3 Nolu Hizmet Binası Ardahan

Ardahan İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-382-505 00 16

ÇILDIR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Dedekorkut Atıf Ababay Cad. No:78 Hükümet Konağı Zemin Kat Çıldır
Telefon Numarası: (0478) 311 20 49

DAMAL İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Konuk Sever Mah. Zubeyde Hanım Cad. No:12/A Hükümet Konağı Kat:2 Dama
Telefon Numarası: (0478) 651 42 09

GÖLE İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kazım Karabekir Mah. Kars Cad. Hükümet Konağı Kat:4 Göle
Telefon Numarası: (0478) 411 21 25

HANAK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Selamverdi Mah. Atatürk Cad. No:71 Hükümet Konağı Kat:1 Hanak
Telefon Numarası: (0478) 611 20 56

POSOF İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Alpaslan Cad. Hükümet Konağı Kat:2 Posof
Telefon Numarası: (0478) 511 24 95

Eğer Ardahan Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Ardahan ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Çıldır ehliyet randevu alma, Damal ehliyet randevu alma, Göle ehliyet randevu alma, Hanak ehliyet randevu alma, Posof ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap