NVİ | Amasya Ehliyet Randevu Alma

Tüm ehliyet ve ehliyet ile ilgili tüm işlemler 2018 yılından itibaren Nüfus Müdürlüğü bünyesince verilmektedir. Daha öncesinde EGM tarafından işlenen tüm işlemleri artık vatandaşlar Nüfus Müdürlükleri aracılığıyla yapabileceklerdir. Sizlerde yazımızı okuyarak dakikalar içerisinde Amasya Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Amasya Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Amasya Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Amasya Nüfus Müdürlüğü’ne entegre edilmiş randevu sistemi bulunmamaktadır. Bu yüzden ehliyet çıkartma, ehliyet yenileme, ehliyet değiştirme vb. gibi tüm işlemleri randevu almadan Amasya İl Nüfus Müdürlüğü’ne giderek yapabilirsiniz. Bu yüzden şuanlık Amasya Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

Eğer NVİ üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız, NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Amasya Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Bahsettiğimiz gibi şuan itibari ile Amasya ilimizde randevu sistemi aktif olmadığı için Amasya ehliyet yenileme randevu alma işlemini de gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Eski tip çipsiz sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine Amasya Nüfus Müdürlüğü’ne giderek ehliyet yenileme işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Amasya Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Sürücü belgesi yani ehliyet randevusu almak için üzgünüz ki telefon yolunu kullanamazsınız. Tüm ehliyet işlemlerini Nüfus Müdürlüğü’ne direkt giderek halledebilirsiniz. Eğer ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Amasya İl ve ilçe Nüfus Müdürlükleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Amasya Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
Telefon üzerinden ehliyet randevusu alınamamaktadır.

Amasya Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Amasya ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Amasya Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Amasya Ehliyet Randevu Alma

Amasya İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Nergiz Mahallesi Valilik Binası No:2 05100 Amasya

Amasya İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-322-458 85 25

GÖYNÜCEK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. Şehit İsmail Kara Caddesi No:5 Hükümet Konağı Kat:3
Telefon Numarası: 0-358-615 22 89

GÜMÜŞHACIKÖY İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumara Mah. Zübeyde Hanım Bulvarı No:34 Hükümet Konağı Kat:3
Telefon Numarası: 0-358-717 36 04

HAMAMÖZÜ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Saray Mah. Adil Candemir cad. No:26 Hükümet Konağı kat:2
Telefon Numarası: 0-358-787 62 00

MERZİFON İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Sofular Mah. Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı No: 14/A
Telefon Numarası: 0-358-513 15 57

SULUOVA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat:3
Telefon Numarası: 0-358-417 13 25

TAŞOVA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yemişen Mah. Maraşal Çakmak Caddesi No:1 Hükümet Konağı
Telefon Numarası: 0-358-312 11 35

Eğer Amasya Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Amasya ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Göynücek ehliyet randevu alma, Gümüşhacıköy ehliyet randevu alma, Hamamözü ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Merzifon ehliyet randevu alma, Suluova ehliyet randevu alma, Taşova ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap