NVİ | Aksaray Ehliyet Randevu Alma

Sürücü belgesi işlemlerinde 2018 itibari ile sistem değişikliğine gidildi. Yapılan düzenlemeler sonucu daha öncesinden Emniyet Müdürlüğü bünyesinden yapılan tüm ehliyet işlemleri Nüfus Müdürlüğü tarafından yapılmaya başlandı. Sizlerde hemen sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde Aksaray Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Aksaray Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Aksaray Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Aksaray Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden ehliyet randevusu almak için ilk aşama olarak aşağıda vermiş olduğumuz ‘Aksaray Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Aksaray Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Aksaray Ehliyet Randevusu Al

Sürücü belgesi işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan NVİ ehliyet randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Aksaray ili içerisinde sadece Aksaray Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü üzerinden Aksaray Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aksaray Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

NVİ randevu ekranı üzerinden vatandaşlar sadece yeni ehliyetler için randevu işlemi değil, aynı şekilde ehliyet değiştirmek için Aksaray ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip çipsiz sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Aksaray ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Aksaray Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Aksaray Merkez İl Nüfus Müdürlüğü üzerinden sürücü belgesi yani ehliyet randevusu almak için hem NVİ randevu ekranından hem de Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi numarasını arayarak randevu alabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Aksaray İl Nüfus Müdürlüğü telefon numarasını kullanabilirsiniz. NVİ randevu ekranı ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Aksaray Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Aksaray Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Aksaray ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aksaray Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Aksaray Ehliyet Randevu Alma

Aksaray İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Sanayi Mahallesi 2 Bulvar No:47 Valilik 3 Nolu Hizmet Binası AKSARAY

Aksaray İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-382-505 00 16

AĞAÇÖREN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Zafer Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:1/1 Ağaçören AKSARAY
Telefon Numarası: 0-382-331 25 13

ESKİL İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Merkez Mah. Aksaray Bulvarı No:2 Eskil AKSARAY
Telefon Numarası: 0-382-411 42 63

GÜLAĞAÇ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Meydan Mah. Hürriyet Cad. No:18/3 Gülağaç AKSARAY
Telefon Numarası: 0-382-431 24 65

GÜZELYURT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yenimahalle Vali Sebati Buyuran Cad. No:29 Güzelyurt AKSARAY
Telefon Numarası: 0-382-451 22 53

ORTAKÖY İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Fatih Mah. Şereflikoçhisar Cad. Hükümet Konağı Ortaköy AKSARAY
Telefon Numarası: 0-382-351 30 52

SARIYAHŞİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Özal Mah. Sağlık Cad. No:2 Sarıyahşi AKSARAY
Telefon Numarası: 0-382-311 26 03

GEMEREK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Bahçeli Mah. Dr. Bahattin Taner Cad. No:34 Hükümet Konağı Kat:1 58840 GEMEREK
Telefon Numarası: 0-346-614 15 00

Eğer Aksaray Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Aksaray ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Ağaçören ehliyet randevu alma, Eskil ehliyet randevu alma, Gülağaç ehliyet randevu alma, Güzelyurt ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Ortaköy ehliyet randevu alma, Sarıyahşi ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap