NVİ | Ağrı Ehliyet Randevu Alma

Ehliyet yani sürücü belgesi işlemleri Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktayken 2018 yılında yapılan değişiklikle tüm sistem değişmiş, buna göre artık sürücü belgeleri Nüfus Müdürlükleri tarafından alınacaktır. Sizlerde yazımızı okuyarak dakikalar içerisinde Ağrı Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Ağrı Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ağrı Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ağrı Nüfus Müdürlüğü ve ilçe nüfus müdürlükleri üzerinden ehliyet randevusu almak için ilk aşama olarak aşağıda vermiş olduğumuz ‘Ağrı Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Ağrı Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Ağrı Ehliyet Randevusu Al

Eğer NVİ üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız, NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Ağrı ili içerisinde sadece Merkez, Besni ve Kahta İlçe Nüfus Müdürlükleri üzerinden Ağrı Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ağrı Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Tamamen değişen sistem ile birlikte vatandaşlar NVİ randevu ekranı üzerinden sadece yeni ehliyet randevusu değil, aynı şekilde ehliyet değiştirmek için Ağrı ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip çipsiz sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Ağrı ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Ağrı Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Ağrı İlçe Nüfus Müdürlükleri üzerinden sürücü belgesi yani ehliyet randevusu almak için hem NVİ randevu ekranından hem de Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi numarası gibi randevu sistemleri üzerinden kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon üzerinden randevu almk için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü arayıp 1’i tuşlayınız. Sistem sizden T.C. kimlik numaranızı tuşlamanızı isteyecektir. Tuşlama yaptıktan saniyeler sonra çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bulunduğunuz ildeki Nüfus Müdürlükler’nden bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Ağrı İl ve ilçe Nüfus Müdürlükleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Ağrı Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Ağrı Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Ağrı ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ağrı Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Ağrı Ehliyet Randevu Alma

Ağrı İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Fırat mahallesi Erzurum Caddesi Hükümet Konağı Kat:1 Ağrı

Ağrı İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
0-472-215 10 90

DİYADİN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Göl Mahallesi Kaymakam Özgür Azer Kurak Cad. Hükümet Konağı Diyadin
Telefon Numarası: 0-472-511 20 10

DOĞUBAYAZIT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Çifteler Mahallesi Rıfkı Başkaya Mahallesi Cad. No: 65 Hükümet Konağı Taşlıçay
Telefon Numarası: 0-472-312 60

ELEŞKİRT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: İstiklal Mah. Cumhuriyet cad. Hükümet Konağı Kat:2 Eleşkirt
Telefon Numarası: 0-472-711 41 06

HAMUR İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yeni Van Caddesi Hükümet Konağı Kat:3 Hamur
Telefon Numarası: 0-472-451 25 63

PATNOS İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yeni Mah. Atatürk Bulv. No:2 Kaymakamlık Ek binası
Telefon Numarası: 0-472-616 10 25

TAŞLIÇAY İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Hürriyet Mah. Mareşal Fevzi Çakmak cad. No:2 Hükümet Konağı Kat:3 Taşlıçay
Telefon Numarası: 0-472-551 20 92

TUTAK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Murat Mah. Cumhuriyet cad. Kaymakamlık Binası No:39 zemin kat Tutak
Telefon Numarası: 0-472-411 28 65

Eğer Ağrı Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Ağrı ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Diyadin ehliyet randevu alma, Doğubayazıt ehliyet randevu alma, Eleşkirt ehliyet randevu alma, Hamur ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Patnos ehliyet randevu alma, Taşlıçay ehliyet randevu alma, Tutak ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap