NVİ | Adıyaman Ehliyet Randevu Alma

2018 yılının Nisan ayından bu yana EGM üzerinden gerçekleştirilmekte olan tüm sürücü belgesi işlemleri ve ehliyet randevu işlemleri yaşanan yoğunluklar sebebi ile sistemin tamamen değiştirilerek Nüfus Müdürlükleri tarafından verilmeye başlandı. Sizlerde yazımızı okuyarak dakikalar içerisinde Adıyaman Ehliyet randevu alma işlemini yapabilir, Adıyaman Nüfus Müdürlüğü adresi ve telefon numarası gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Adıyaman Ehliyet Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Adıyaman Nüfus Müdürlüğü ve ilçe nüfus müdürlükleri üzerinden ehliyet randevusu almak için ilk aşama olarak aşağıda vermiş olduğumuz ‘Adıyaman Ehliyet Randevu Al’ bağlantısına tıklayınız. Sayfa sizi direkt olarak NVİ Randevu ekranına yönlendirecektir. Bu ekran üzerinden ehliyet randevunuzu almak için ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ seçeneğine tıklayınız. Sistemin sizden istediği tüm kimlik bilgilerini sisteme girerek Adıyaman Ehliyet randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. NVİ randevu ekranı üzerinden alacağınız tüm randevular tamamen ücretsizdir.

Adıyaman Ehliyet Randevusu Al

Eğer NVİ üzerinden ehliyet randevusu alma konusunda daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız, NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızdan randevu alma rehberine göz atabilir; randevu alma hususunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Adıyaman ili içerisinde sadece Merkez, Besni ve Kahta İlçe Nüfus Müdürlükleri üzerinden Adıyaman Ehliyet randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adıyaman Ehliyet Yenileme Randevusu Alma

Tamamen değişen sistem ile birlikte vatandaşlar NVİ randevu ekranı üzerinden sadece yeni ehliyet randevusu değil, aynı şekilde ehliyet değiştirmek için Adıyaman ehliyet yenileme randevu alma işlemini de çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eski tip çipsiz sürücü belgesine sahipseniz, ehliyetinizi kaybettiyseniz veya herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi değiştirmek istiyorsanız yine NVİ Adıyaman ehliyet yenileme randevusu alma ekranı aracılığıyla kolayca randevunuzu alabilir; ehliyetinizi dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Adıyaman Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Adıyaman İlçe Nüfus Müdürlükleri üzerinden ehliyet randevusu almak için Nüfus Müdürlüğü’nün resmi randevu sayfası olan NVİ Randevu ekranından hem de Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi numarası üzerinden kolayca randevu alabilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü ağrı merkezi üzerinden randevu alabilmek için ALO 199 Nüfus Müdürlüğü’nü aradıktan sonra 1’i tuşlayınız. Ardından T.C. kimlik numaranızı tuşlayınız. Saniyeler içerisinde çağrı merkezi temsilcisine yönlendirilecek; randevunuzu alabileceksiniz. Eğer ki ehliyet işlemleri ile ilgili bulunduğunuz ildeki İlçe Nüfus Müdürlükler’inden bilgi almak veya diğer sebeplerden dolayı yetkililere görüşmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz Adıyaman İl ve ilçe Nüfus Müdürlükleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden ve çağrı merkezi üzerinden alacağınız tüm randevular ücretsizdir.

Adıyaman Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Adıyaman Ehliyet Randevusu İptal Etme

NVİ randevu ekranı üzerinden almış olduğunuz tüm randevuları kolayca iptal edebilirsiniz. Randevu iptal etme işleminin herhangi bir cezası ve yaptırımı yoktur. Adıyaman ehliyet randevusu iptal etme işlemi için yukarıda vermiş olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan NVİ randevu ekranında üst bölümde bulunan ‘Randevu Durumu Görüntüle’ butonuna tıklayınız. NVİ platformuna güvenlik soruları ve kimlik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz tüm randevuları görüntüleyebilir, iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adıyaman Nüfus Müdürlüğü Adresi ve İletişim Bilgileri

Adıyaman Ehliyet Randevu Alma

Adıyaman İl Nüfus Müdürlüğü Adresi
Turgut Reis Mah. Atatürk Bulvarı No:259/2 Adıyaman.

Adıyaman İl Nüfus Müdürlüğü İletişim Telefon Numarası
(0416) 216 72 81

BESNİ İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Kat:1 Besni
Telefon Numarası: (0416) 318 10 66

ÇELİKHAN İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Yunus Emre Mah. Hükümet Cad. No:19 İç Kapı No:1 Çelikhan
Telefon Numarası: (0416) 451 20 44

GERGER İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Mustafa Yücel Özbilgin Cad. Belediye Sok. Hükümet Konağı Kat:2 No:2 Gerger
Telefon Numarası: (0416) 431 24 31

GÖLBAŞI İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Cumhuriyet Mah. Turan Özdemir Cad. No:2 Gölbaşı
Telefon Numarası: (0416) 781 60 65

KAHTA İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Hürriyet Mahallesi Mustafa Kemal Cad. No:171 Kahta
Telefon Numarası: (0416) 725 50 26

SAMSAT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Mara Mah. Hükümet Konağı Kat:2 Samsat
Telefon Numarası: (0416) 411 20 22

SİNCİK İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: Kahraman Mah. Turgut Özal Bulvarı Hükümet Konağı Dış Kapı No:4 Kat:2 Sincik
Telefon Numarası: (0416) 421 20 13

TUT İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adresi: M.Turgut Okyay Cad. Hükümet Konağı Kat:1 Tut
Telefon Numarası: (0416) 441 22 49
Eğer Adıyaman Ehliyet randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere bildirebilirsiniz.

Sizden Adıyaman ehliyet randevusu için ücret isteyenleri dikkate almayıp gerekli bildirimlerde şikayette bulununuz!

Arama Terimleri: Besni ehliyet randevu alma, Çelikhan ehliyet randevu alma, Gerger ehliyet randevu alma, Gölbaşı ehliyet randevu alma, Kahta ehliyet randevu alma, Merkez ehliyet randevu alma, Samsat ehliyet randevu alma, Sincik ehliyet randevu alma, Tut ehliyet randevu alma

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap