MHRS | Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma

Gün geçtikçe artan yoğunluk ve hastaların daha hızlı tedavi olabilmeleri için 2011 yılında Merkezi Hastane Randevu Sistemi yani MHRS sistemi hizmete alınmıştır. Bu sistem sayesinde milyonlarca vatandaş sıra beklemeden ve uğraşmadan hızlı bir biçimde hastane randevusu alabilmektedir. Sizlerde bu yazımız aracılığıyla Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi randevu alma işlemini yapabilirsiniz.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle randevu almak için ‘Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Bağlantıya tıkladığınızda sizi resmi MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) giriş sayfası karşılayacaktır. Randevu alabilmeniz için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Eğer MHRS sistemine üye değilseniz yine sayfada bulunan ‘Üye Ol’ butonu aracılığı ile tüm kimlik bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girerek üye olabilirsiniz. Üye olmanızın ardından belirlemiş olduğunuz şifre ve kimlik numaranızı sisteme girerek Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi randevu alma hizmeti tamamen ücretsiz bir hizmettir!

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Al

Eğer e-Devlet şifreniz varsa MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine üye olmadan da randevu alabilirsiniz. Bunun için MHRS sistemine giriş yaptığınız sayfada yer alan ‘e-Devlet ile Giriş’ butonuna tıklayarak e-Devlet giriş sayfasından giriş yaparak randevu sistemine girebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra sistem sizden il, ilçe ve randevu almak istediğiniz hastaneyi seçmenizi isteyecektir. Ardından poliklinik ve klinik seçimi yapıp muayene olmak istediğiniz hekimi seçebilirsiniz. Böylece Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi randevu alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma Telefon Numarası

MHRS sistemini kullanmadan direkt olarak telefon ile arayarak Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi randevu alma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız Merkezi Hastane Randevu Sistemi yani ALO 182’yi ya da Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi telefon numarasını arayarak hastalığınız ile ilgili birim ve muayene olmak istediğiniz doktordan muayene randevunuzu alabilirsiniz.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma İletişim Telefon Numarası
182
0212 320 10 43

Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma İletişim Telefon Numarası
182
0212 427 09 60

GOP Nevbahar Doyuran Diş Tedavi Protez Merkezi Randevu Alma İletişim Telefon Numarası
182
0212 538 84 12

GOP Nevbahar Doyuran Diş Tedavi Protez Merkezi Faks Numarası
0212 538 84 16

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Mail Adresi
info@istanbulagizdis.gov.tr

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi
Darülaceze cad. Gürsel Mahallesi Kağıthane / İSTANBUL.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu İptal Etme

Hali hazırda MHRS sisteminden almış olduğunuz randevuyu iptal etmek istiyorsanız aşağıda bulunan Randevu İptal Et butonuna tıklayınız. Karşınıza MHRS sisteminin giriş ekranı çıkacaktır. MHRS sistemine kişisel bilgileriniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra almış olduğunu tüm randevuları görüntüleyebilir; iptal etmek istediğiniz randevuyu seçerek kolayca iptalini sağlayabilirsiniz.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Poliklinikler Listesi

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde yer alan tüm bölümler şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Ortodonti Kliniği
  • Protez Kliniği
  • Periodontoloji Kliniği
  • Çoçuk Diş Kliniği
  • Genel Diş Klinikleri
  • Endodonti Kliniği
  • Acil Diş Kliniği
  • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Eğer Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi randevu alma sistemi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız aşağıda bulunan forma yaşamış olduğunuz sorunu ve sormak istediğiniz soruları bizlere kolayca bildirebilirsiniz.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap