199 | Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yani bilinen ismi ile Nüfus Müdürlüğü, son yıllarda yapmış olduğu yenilikleri ile milyonlarca vatandaşın tüm kimlik, sürücü belgesi ve pasaport gibi işlemleri en kolayca yapmasına olanak tanımaktadır. Nüfus Müdürlüğü ehliyet randevu alma telefon numarası üzerinden vatandaşların en kolay ve hızlı bir biçimde ehliyet randevuların almasını sağlamaktadır. Nüfus Müdürlüğü bu tüm randevu işlemleri, bilgi, danışmanlık ve şikayet gibi tüm taleplere en hızlı şekilde yanıt vermek adına Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi numarasını faaliyete almıştır.

Bu tanıtmış olduğumuz Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi aracılığıyla telefon ile yeni ehliyet alma randevularınızı, ehliyet yenileme randevularınızı, kaybolan ehliyetin tekrar çıkarılması için randevu alınması gibi işlemlerin kolayca gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Çağrı merkezini aradıktan sonra gereken birime tuşlama yapıp Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi yetkilisine bağlandığınızda çağrı merkezindeki yetkili sizlere randevu almanız konusunda yardımcı olacaktır.

Nüfus Müdürlüğü Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

Nüfus Müdürlüğü’nün 199 numaralı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla tıpkı internet üzerinde faaliyette olan NVİ randevu ekranının vermiş olduğu ehliyet randevusu ile aynı hizmeti çok daha kolay bir şekilde telefon üzerinden alabilirsiniz. Randevu işlemlerinizi gerçekleştirme esnasında Nüfus Müdürlüğü yetkilileri sizlere bizzat yardımcı olacaktır.

Nüfus Müdürlüğü Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası
199

Ehliyet randevu alma telefon numarası ile tüm randevu işlemlerinizi haftanın her günü saat 09.00 ile 18.00 arasında gerçekleştirebilirsiniz. Vermiş olduğumuz 3 haneli olan 199 Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezini aramak tamamen ücretsizdir. Yapacağınız tüm işlemler ve randevu işlemleri de ücretsizdir. Ayrıca bu hat üzerinden Nüfus Müdürlüğü çatısı altında sunulan tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi yetkililere bildirebilirsiniz.

Nüfus Müdürlüğü Alo 199 Hattı ile Ehliyet Randevusu Nasıl Alınır?

Yukarıda vermiş olduğumuz Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim numarasını aradıktan sonra 1 hanesini tuşlayınız. Sistem sizden Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı (T.C. kimlik numarası) girmenizi isteyecektir. Kimlik numaranızı girdikten sonra saniyeler içerisinde otomatik olarak Nüfus Müdürlüğü çağrı merkezi yetkilisine bağlanacak; tüm randevu işlemlerinizi yetkilinin yardımı ile yapabilirsiniz.

Eğer internet üzerinden ehliyet randevusu almak istiyorsanız sizler için detaylı olarak hazırlamış olduğumuz NVİ Ehliyet Randevu Alma yazımızı okuyabilir; ehliyet randevusu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığı ile randevu alma konusunda yaşadığınız tüm sıkıntıları bizlerle paylaşarak destek alabilirsiniz.

Arama Terimleri: ehliyet randevu tel no, ehliyet randevu iletişim numarası, telefonla ehliyet, ehliyet randevu irtibat no, ehliyet randevu çağrı merkezi, ehliyet randevu 444 lü numarası

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap